Consult TTouch bij vuurwerkangst




TTouch® kan een fijne tool zijn om in te zetten om spanning bij je dier te verminderen. De TTouches (zachte bewegingen van de huid) die je leert, helpen je dier meer ontspannen in z’n lijf te zijn. Een dier dat fysiek meer in balans is zal dat ook mentaal en emotioneel zijn.

Waardoor prikkels van buitenaf makkelijker verwerkt kunnen worden en een dier minder ‘heftig’ zal reageren.

Ook komt het werken met een lichaamsbandage aan de orde. Dit is een zachte elastische band die om het lijf wordt geplaatst. Door de lichte druk die dit geeft op de huid kalmeert het zenuwstelsel en ontstaat er een gevoel van veiligheid.

Heb je een hond of kat die angstig is voor harde geluiden, zoals vuurwerkknallen, maak dan een afspraak en leer hoe je hem of haar kunt ondersteunen.

Een consult duurt 1.5 uur zodat er rustig de tijd is om verschillende TTouches door te nemen en te oefenen zodat je je zeker voelt om er thuis bij je dier verder mee te werken.

Speciaal voor Dierendag kun je de hele maand oktober dit consult met korting boeken. Je betaalt dan geen E90,00 maar E77,00.

Consulten kunnen plaatsvinden in Doorn op de maandag of dinsdag vanaf 1 november t/m 21 december 2021.

Het consult is te boeken via https://www.heelcentrumdoorn.nl/winkel/uncategorized/consult-ttouch-bij-vuurwerkangst/

Wanneer je dit consult geboekt hebt, zal ik contact met je opnemen om een datum en tijdstip met je af te spreken.
Wil je eerst even overleggen? Stuur dan een email via info@ttouch4animals.nl of een berichtje via whatsapp op 06-22428037. Ik neem dan z.s.m. contact met je op.

Ik verwelkom jou en je hond graag in de praktijkruimte bij HeelCentrum. Katten blijven vaak liever thuis, maar dan kan er gewerkt worden met de katten die op het centrum wonen.